• Kategorie
  • Parametry
  • Drewniane etui iPhone XS

Oryginalna prezencja drewnianego etui

Drewniane etui iPhone XS przeznaczone jest dla osób, które cenią sobie oryginalność produktu, połączoną z najwyższą jakością, klasą i elegancją. Kolekcja marki Pinnacle, z jakiej pochodzi futerał, to 100% naturalne drewno w czystej jego odsłonie. Etui jest idealnie dopasowane do telefonu, a proces formowania jakiemu ulega daje gwarancję jego smukłego profilu. Dzięki rdzeniowi z TPU, zapewnia on wysoką ochronę sprzętu, który znajduje się w jego wnętrzu. ...

Drewniane etui do iPhone XS

Drewniane etui do iPhone XS, wykonane zostało z należytą starannością i dokładnością, dzięki czemu jego wygląd jest bardzo estetyczny. Drewno, jakie zostało użyte w procesie produkcji, to drewno pochodzące z drzewa wiśniowego. Drewniane etui dla iPhone XS jest perfekcyjnie wykonane i gładkie w dotyku, w związku z czym nie musimy się obawiać, że podczas jego użytkowania będziemy odczuwać dyskomfort, spowodowany jego drewnianą powierzchnią. Przyczepność futerału do dłoni jest dobra, w związku z czym nie będzie wyślizgiwał się on z rąk.

Poza dobrą prezencją, futerał jest również wygodny i łatwy w obsłudze i instalacji, dzięki czemu swobodnie możemy oglądać filmy i seriale na telefonie, a także prowadzić długie rozmowy i tworzyć wiadomości tekstowe. Drewniane etui jest kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem, jak i również z usługą Apple Pay, dzięki czemu jego użytkownik może bez żadnych problemów dokonywać "płacenia telefonem", bez jakichkolwiek obaw, że będą występowały zakłócenia, a w konsekwencji każdorazowo przy dokonywaniu płatności, wymagane będzie zdjęcie futerału z telefonu.

Zalety naturalnego drewna

Zakup dedykowanego futerału dla telefonu iPhone XS daje pewność, że będzie on chroniony z należytą starannością. Wysoka jakość produktu, a także profesjonalizm jego wykonania gwarantują jego posiadaczom pełną satysfakcję zarówno pod względem praktycznym, jak i również estetyczny. Oryginalność, jaką niewątpliwie odznacza się futerał, daje pewność jego użytkownikom, że będzie pozytywnie postrzegany przez otoczenie, w którym go zaprezentujemy.