• Kategorie
  • Parametry
  • Etui Huawei Mate 10 Lite

Jakie etui do Huawei Mate 10 Lite?

Huawei Mate 10 Lite to ultracienki telefon, który wybierany jest przez mężczyzn ze względu na bardzo dobre parametry techniczne, a przez kobiety właśnie z uwagi na super smukłe linie i nietuzinkowy wygląd. Dlatego etui Huawei Mate 10 Lite musi odznaczać się wykonaniem z solidnego materiału aby perfekcyjnie chronić wrażliwe elementy smartfona, ale jednocześnie nie dodawać telefonowi dodatkowych centymetrów grubości i szerokości! ...

Obudowa Huawei Mate 10 Lite

Wybierając etui dla Huawei Mate 10 Lite trzeba zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. Dla miłośników smukłej linii tego telefonu doskonałym wyborem będzie case Huawei Mate 10 Lite wykonany z ultra cienkiego materiału TPU, który doskonale przylega do powierzchni telefonu i jednocześnie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, a także wstrząsami. Bardzo dobrym wyborem może być również case do Huawei Mate 10 Lite z klapką, dzięki której można dodatkowo chronić również ekran, co w połączeniu ze szkłem hartowanym, tworzy solidną barierę dla wszelkich uszkodzeń. Oczywiście można zdecydować się również na silikonowe lub gumowy case dla Huawei Mate 10 Lite, który posiada dodatkową powłokę chroniącą przed zżółknięciem przezroczystego etui, co w połączeniu z ochroną przed zabrudzeniami jest idealnym wyborem dla osób, które obsesyjnie dbają o czystość swojego smartfona.

Etui Huawei Mate 10 Lite w iMarkt.pl!

Obudowa Huawei Mate 10 Lite może być przezroczysta i nie przesłaniać designu telefonu, a jednocześnie pozwalać utrzymywać nienaganny wygląd obudowy. Osoby, które chcą swój telefon całkowicie odmienić, gdyż posiadają go już jakiś czas mogą wybrać etui Huawei Mate 10 Lite w jednej z wielu wersji kolorystycznych, odmiennych od koloru obudowy telefonu. W ten prosty sposób mogą uczynić swój telefon niepowtarzalnym. Etui do Huawei Mate 10 Lite sprawdzi się również przy niesprzyjającej aurze, chroniąc baterię i podzespoły telefonu. Dobrze skrojone etui dla Huawei Mate 10 Lite nie przesłania obiektywu aparatu i pozwala na swobodne korzystanie z przycisków bocznych.