• Kategorie
  • Parametry
  • Etui Huawei Mate 10 Pro

Jakie etui do Huawei Mate 10 Pro?

Ochrona każdego telefonu jest niezwykle istotna. Czynniki atmosferyczne, czy upadki z wysokości mogą wpłynąć nie tylko na wygląd, ale również konieczność ponoszenia kosztów serwisowania danego urządzenia. Dlatego, jeśli jest się szczęśliwym posiadaczem Huawei Mate 10 Pro, warto zadziałać prewencyjnie i zakupić dedykowane, specjalnie dopasowane etui Huawei Mate 10 Pro! ...

Obudowa Huawei Mate 10 Pro

Wśród etui dla Huawei Mate 10 Pro można znaleźć wykonane z poliwęglanu. Ten materiał jest nie tylko lekki, ale również niezwykle wytrzymały. Ponadto jest odpowiedni dla wszystkich, którzy nie lubią widocznych odcisków palców na obudowie, gdyż jego struktura zapobiega ich powstawaniu. Dobrym wyborem może być również case Huawei Mate 10 Pro wykonane z TPU, to również plastyczny i bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także wstrząsy materiał. Można wybrać np. case do Huawei Mate 10 Pro z klapką, który dodatkowo chroni ekran smartfona bądź model szczotkowany z gumą zabezpieczającą przed wyślizgnięciem się telefonu z dłoni. Oczywiście popularny i stanowiący niezawodną ochronę przed zarysowaniami jest również case dla Huawei Mate 10 Pro z gumy czy silikonowy. Wiele modeli posiada dodatkową powłokę, która chroni przed zmianą koloru przezroczystego etui Huawei Mate 10 Pro.

Etui Huawei Mate 10 Pro w iMarkt.pl!

Każda obudowa Huawei Mate 10 Pro jest bardzo cienka, co sprawia, że smartfon nie traci swoich walorów smukłości, a jednocześnie jest dobrze chroniony. Etui do Huawei Mate 10 Pro może upiększyć telefon i zmienić jego oblicze poprzez nowy kolor lub podkreślić jego design, kiedy wybiera się przezroczyste etui. Etui dla Huawei Mate 10 Pro to również bardzo dobra ochrona przed wszelkimi zabrudzeniami i zarysowaniami, co przedłuża nienaganny, fabryczny wygląd telefonu. Dzięki temu jedynym powodem jego wymiany będzie chęć wypróbowania nowszego modelu, a nie awarie podzespołów czy baterii. Warto zapewnić swojemu smartfonowi odpowiednią ochronę. Połączenie szkła hartowanego i etui sprawia, że telefon jest niemal nie do zdarcia.