• Kategorie
  • Parametry
  • Etui Huawei P20

Jakie etui do Huawei P20 wybrać?

Etui do Huawei P20 to specjalnie dostosowana obudowa do potrzeb właśnie tego konkretnego modelu telefonu. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrowiec na Huawei P20 skutecznie zabezpiecza telefon w czasie upadków. Zapobiegnie zabrudzeniom, wstrząsom, a także zarysowaniom. Dzięki niej użytkownik będzie mógł długo cieszyć się telefonem nowym jak z salonu, bez widocznych oznak użytkowania. Etui dla Huawei P20 sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie zaszkodzi mu nawet woda. Do wyboru klient ma szeroki asortyment produktów! ...

Obudowa Huawei P20

Nasz sklep stawia na różnorodność produktów, aby każdy znalazł coś dla siebie. W ofercie posiadamy różne wzory i kolory obudowy. Zakupić można zarówno etui przezroczyste jak i z nadrukami. W sklepie dostaniemy także bardziej egzotycznie wyglądające obudowy. Pojawiają się takie z wypustkami oraz o różnego rodzaju teksturze. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi każdy klient dopasuje obudowę idealnie do swoich preferencji. Poza oczywistymi względami bezpieczeństwa użytkowanie telefonu będzie przyjemniejsze także dla oka. W ofercie sklepu można zauważyć, że etui dla Huawei P20 występuje w różnych wariantach także, jeśli chodzi o materiał. Dobrze wykonane silikonowe i gumowe pokrowce czy pancerne etui na Huawei P20 ze wzmocnionymi ramkami zabezpieczą telefon jeszcze lepiej przed wstrząsami powstałymi przy upadku. Jednocześnie dostęp do wszystkich funkcjonalności urządzenia nie jest utrudniony. Nie pojawi się nawet najmniejszy problem z dostępem do portów zewnętrznych. Etui Huawei P20 z klapką zapobiega powstawaniu nieestetycznych odcisków palca na ekranie i chroni przed jego zarysowaniem. Matowe wykończenie obudowy sprawia, że smartfon lepiej przylega do dłoni. Dodatkowo, niektóre pokrowce zawierają wewnętrzną kieszonkę na niewielkie dokumenty.

Etui Huawei P20 w sklepie iMarkt.pl!

Wszystkie etui dla Huawei P20 są bardzo proste w montażu i demontażu, a wszystkie wycięcia dla portów zewnętrznych oraz wnęki na przyciski są zlokalizowane w miejscach pasujących konkretnie do modelu P20. Nie potrzebna będzie pomoc fachowców, aby założyć obudowę na telefon. Solidne wykonanie i najwyższa jakość zastosowanych materiałów zostanie zauważona już przy pierwszym kontakcie, a klient będzie cieszył się dłuższą żywotnością smartfona i jego eleganckim wyglądem.