• Kategorie
  • Parametry
  • Etui Samsung Galaxy S7 Edge

Jakie etui do Galaxy S7 Edge wybrać?

Wiele osób szuka dobrej klasy smarfonów i zwraca uwagę na wszystkie ich parametry. Nie zawsze jednak pamiętają o ich właściwej ochronie, a to duży błąd. Nieopaczne wyślizgnięcie się telefonu może spowodować duże szkody łącznie z koniecznością jego wymiany, dlatego aby zaoszczędzić na serwisie czy konieczności zakupu nowego Samsung Galaxy S7 Edge, warto zakupić do niego etui! ...

Obudowa Samsung S7 Edge

Wybierając etui do Samsung Galaxy S7 Edge można wybrać wyjątkowo mocne, chroniące telefon i nie ukrywające jego designu, czy też upiększające go poprzez nowy kolor czy ciekawą fakturę. Do wyboru są różne materiały takie jak silikon, guma, tworzywo poliuretanowe czy TPU z dodatkiem aluminium. Decydując się na case Samsung Galaxy S7 Edge chronimy telefon i jego podzespoły przed uszkodzeniami, a także zapobiegamy skutkom upadnięcia telefonu. Case do Samsung Galaxy S7 Edge zapobiega również zalaniu telefonu. Oczywiście ten smartfon jest wodoodporny, ale dodatkowa ochrona mu nie zaszkodzi. Case dla Samsung Galaxy S7 Edge chroni go również przed zarysowaniem. Dzięki temu smartfon może prezentować się nienagannie przez kilka lat, a właściwie aż do momentu wymiany telefonu na nowszy model. Oczywiście wybierając pokrowiec na Samsung Galaxy S7 Edge można go również upiększyć i uczynić bardziej unikatowym, wśród tych samych modeli. Każde etui dla Samsung Galaxy S7 Edge idealnie przylega do telefonu i zapewnia swobodę korzystania z bocznych przycisków.

Etui S7 Edge w sklepie iMarkt.pl!

Samsung Galaxy S7 Edge to smartfon wybierany zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Jego smukła linia przypada do gustu paniom, natomiast doskonałe podzespoły i spora pojemność przekonuje do niego panów. Zatem etui Samsung Galaxy S7 Edge odpowiada na potrzeby obojga płci. Panie mogą wybrać ciekawe etui z brokatowym wykończeniem lub kryształkami Swarowskiego, które nie tylko ozdobi telefon ale optycznie go nie pogrubi. Mogą również zdecydować się na eleganckie jednolite etui, w ulubionym kolorze. Zarówno panie, jak i panowie mogą wybrać praktyczne przezroczyste etui. Z kolei dla panów, którzy poddają swoje smartfony ekstremalnym warunkom, np. w pracy polecane są pancerne etui do Samsung Galaxy S7 Edge.