• Kategorie
  • Parametry
  • Etui z kieszeniami na karty iPhone X

Wyjdź z domu bez portfela

Pokrowiec na smartfon pełni podwójną rolę. Z jednej strony ochrania obudowę przed nieestetycznymi uszkodzeniami, takimi jak rysy i pęknięcia oraz zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń podzespołów, a oprócz tego pozwala zmienić wygląd telefonu i nadać mu stylu. Połączeniem funkcjonalności i estetyki będzie etui z kieszeniami na karty iPhone X. Tego rodzaju futerał pełni jeszcze jedną funkcję: pozwala na przechowywanie pod ręką potrzebnych kart i wizytówek. Połączenie pokrowca i wizytownika świetnie sprawdza się na co dzień, oferując wyjątkowy komfort! ...

Etui z kieszeniami na karty do iPhone X

W naszym sklepie znalazły się praktyczne i eleganckie etui z kieszeniami na karty do iPhone X – w różnym stylu oraz kolorystyce. Wszystkie wyprodukowano z troską o wysoką jakość, stosując wysokogatunkowe, odporne na zniszczenie materiały. W kategorii futerały z kieszeniami na karty oferujemy etui skórzane oraz z tworzywa sztucznego. Skórzane etui do iPhone X przypadną do gustu osobom ceniącym sobie ponadczasową estetykę, lubiącym eleganckie akcesoria o dużej wytrzymałości - takie są na przykład etui Apple Leather FolioGuess Book 4G Charms Collection, czy X-Doria Engage Folio. Pokrowce z tworzywa prezentują się nowocześnie, są odporne na uszkodzenia i wygodne w codziennym użytkowaniu. Tutaj polecamy etui Zizo Retro Series i PURO Shine Pocket. Jedne i drugie futerały dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Etui i portfel w jednym

Etui z kieszeniami na karty dla iPhone X to wyjątkowo praktyczny gadżet. Będzie nie tylko ochraniał obudowę i pozwoli uniknąć pęknięć, zarysowań i uszkodzenia ekranu, ale także pozwoli na przechowywanie dokumentów i kart. Łącząc etui i portfel świetnie sprawdzi się na co dzień. Wychodząc do sklepu czy na krótki spacer, wystarczy zabrać ze sobą futerał ze smartfonem, by mieć pod ręką dokument tożsamości i kartę płatniczą. Dostępne w naszym sklepie etui z kieszeniami na karty do iPhone X są trwałe, stylowe, nie ścierają się i nie rysują. Idealnie dopasowują się do kształtu smartfona, posiadają praktyczne wycięcia na wejście słuchawkowe czy przycisk uruchamiający. Futerały nie utrudniają więc w żaden sposób korzystania z telefonu i nie ma potrzeby ich zdejmowania, by dostać się do którejkolwiek opcji smartfona.