• Kategorie
  • Parametry
  • Inteligentny Dom

Inteligentny dom w sklepie internetowym iMarkt.pl!

Inteligentny dom - Sklep internetowy iMarkt.plSystemy inteligentnego domu są bardzo chętnie wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie. Wiąże się z nimi wiele ułatwień i udogodnień dla mieszkańców. Inteligentny dom pozwala na kierowanie i zarządzanie różnymi domowymi urządzeniami i akcesoriami przy pomocy jednego, zintegrowanego systemu. Ostateczna liczba zintegrowanych instalacji oraz ich możliwości zależą tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni. Wybór dla takich rozwiązań jest ogromny i możesz dowolnie wybierać spośród pojedynczych urządzeń oraz z gotowych zestawów sprzętów i akcesoriów.

Czy warto inwestować w systemy inteligentnego domu?

Inteligentnym domem możesz sterować np. za pomocą swojego smartfona, będąc w pracy, czy w drodze. W ten sposób bez problemu włączysz ogrzewanie lub klimatyzację przed swoim powrotem, nie zapomnisz nigdy o zgaszeniu światła lub też zasłonisz żaluzje bez wstawania z łóżka. Inteligentny dom powiadomi Cię też o włączeniu sygnału alarmowego. Innymi słowy inteligentny dom jako dedykowana instalacja będzie pełnić potrójną rolę: podniesie bezpieczeństwo domowników jak i samego budynku, umożliwi monitorowanie wszystkich domowych instalacji pod Twoją nieobecność oraz pozwoli na zmniejszenie kosztów potencjalnych awarii czy skutków włamań lub kradzieży. Instalacja takiego systemu podczas budowy budynku jest więc bardzo korzystną inwestycją, znacznie wpływającą na wygodę oraz bezpieczeństwo domowników.

Inteligentny dom - Systemy i akcesoria w sklepie iMarkt.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz urządzenia, które mogą wejść w skład Twojego inteligentnego domu. Wybierzesz u nas odpowiednie czujniki ruchu, kamery monitoringu, alarmy, czy pilot sterowania inteligentnym domem. Wszystko dostępne bezpiecznie i oczywiście w korzystnych cenach – sprawdźcie sami!