• Kategorie
  • Parametry
  • Wodoodporne etui iPhone X

Najwyższy stopień ochrony

Wodoodporne Etui iPhone X jest innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie konstrukcji obudowy dla telefonów iPhone X, bowiem zapewnia całkowitą wodoszczelność aż do 10 metrów głębokości (najwyższy, przetestowany w fabryce stopień ochrony IP-68). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości akustycznej i komfortu w obsłudze telefonu zabezpieczonego odporną obudową z polikarbonu i gumy, konstruktorzy wyposażyli wodoodporne etui iPhone X w specjalne membrany akustyczne True Sound Acoustics (50Hz do 20,000Hz)! ...

Wodoodporne etui do iPhone X

W związku z tym, że iPhone X posiada nowoczesną kamerę foto-wideo, warto zadbać o dodatkowe wyposażenie telefonu w profesjonalne wodoszczelne etui i w pełni korzystać z jego funkcji do filmowania i fotografowania również pod wodą. Takie wymagania spełnia etui Catalyst Waterproof. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla pasjonatów morskich głębin a także dla wszystkich innych posiadaczy telefonów, ponieważ wodoodporne etui iPhone X może uchronić sprzęt przed nieoczekiwanymi sytuacjami losowymi związanymi z zatopieniem telefonu w basenie lub innym zbiorniku z wodą. Zapewnia szczelność przed kurzem, brudem i śniegiem. A prawidłowo założone, może zabezpieczyć urządzenie przed rozbiciem przy upadkach z wysokości do 2 metrów (certyfikat wojskowy Shock & Drop MIL-STD-810G).

Funkcjonalne i eleganckie

Zastosowanie wspomnianych wcześniej membran True Sound Acoustics zapewnia idealną jakość dźwięku bez zakłóceń zarówno podczas rozmów telefonicznych jak i w przypadku odtwarzania innych dźwięków z urządzenia. Istotną funkcją w trakcie użytkowania telefony w etui, jest także możliwość korzystania z opcji Touch ID, ekranu dotykowego, przycisków i kamer foto-wideo. A także funkcjonalność w kwestii podłączania telefon do ładowarki (dotyczy operacji wykonywanych na suchym lądzie). Dzięki w pełni przemyślanej konstrukcji, wyjątkowo czuła i zintegrowana osłona na ekran dotykowy pozwala na bezproblemowe regulowania głośności aparatu i używanie przycisków usypiania oraz wybudzania ekranu dotykowego. Można więc powiedzieć, że wodoodporne etui iPhone X jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich posiadaczy telefonu iPhone X, którzy cenią jakość a także trwałość sprzętu, by móc długo cieszyć się jego funkcjami.