• Kategorie
  • Parametry
  • Zegarki Damskie Gino Rossi

Zegarki damskie Gino Rossi w iMarkt.pl!

Zegarki damskie Gino Rossi są propozycją dla kobiet poszukujących unikalnych i biżuteryjnych zegarków. Wydawać by się mogło, że w kwestii designu zegarków nie można wymyślić już nic oryginalnego, a marka Gino Rossi udowadnia, że bransoleta do zegarka nie jedno ma imię, a elegancki zegarek Gino Rossi na pasku może doskonale współgrać kolorystycznie ze skórzaną torebką lub czółenkami. Większość kobiet lubi biżuterię. Jednak nie każda chce nosić kolczyki czy wisiorki, a biżuteryjny dodatek w postaci zegarka nie tylko ożywia całą stylizację, ale dodaje jej więcej klasy! ...

Wybierz zegarek, który będzie stanowił biżuterię samą w sobie

Zegarki Gino Rossi mogą posiadać bransoletę składającą się z okrągłych połączonych ze sobą ogniw, które stanowią dopełnienie okrągłej tarczy zegarka. Ciekawym wyborem będą również prostokątne dwukolorowe ogniwa, tworzące modny efekt ombre. Wreszcie, dla kobiet, które cenią sobie gładkie bransoletki, ciekawym wyborem może być bransoletka typu mesh, która posiada gładką i zwartą strukturę stali. Poza efektowną bransoletą zegarki damskie Gino Rossi posiadają również ozdobioną tarczę bądź też biżuteryjne indeksy czy ozdobioną kopertę.

Skórzany pasek współgrający lub kontrastujący z kolorem tarczy

Gino Rossi posiada również ofertę dla kobiet, które cenią klasykę w skórzanym wydaniu. Zegarki Gino Rossi na skórzanym pasku są doskonałym dopełnieniem formalnej stylizacji. Do niej najlepszym wyborem będzie zegarek Gino Rossi na pasku będącym monochromatycznym dopełnieniem koloru tarczy. Do smart casualowej stylizacji doskonałe będą z kolei zegarki damskie Gino Rossi w kontrastujących zestawieniach koloru paska i tarczy. Zegarki Gino Rossi posiadają mechanizm kwarcowy, stąd nie trzeba martwić się o kwestię spóźniania się zegarka, jeśli posiada sprawną baterię. Szkiełko mineralne stanowi pewne zabezpieczenie przed uszkodzeniem i zarysowaniem. Można również wybrać modele, które posiadają fluorescencyjne podświetlenie. Na uwagę zasługuje również mnogość wyboru kształtu koperty zegarka, gdyż są zarówno okrągłe, kwadratowe, jak i prostokątne. To świetny prezent dla kolekcjonerki zegarków.