• Kategorie
  • Parametry
  • Zegarki Damskie Jordan Kerr

Zegarki damskie Jordan Kerr w iMarkt.pl!

Zegarki damskie Jordan Kerr to propozycja dla kobiet wymagających. Panie uwielbiają dodatki i możliwość ich dopasowywania do różnych stylizacji, a zegarki kolekcjonują równie chętnie jak torebki czy buty. Dlatego zegarki Jordan Kerr, ze względu na mnogość wyboru wielkości tarcz oraz ich designu, a także rodzaju paska, są idealnym uzupełnieniem kobiecej garderoby. Zegarki Jordan Kerr mają jeszcze jedną istotną zaletę. Brak obecności niklu w ich składzie sprawia, że są odpowiednie również dla alergików! ...

Biżuteryjne zegarki w nowoczesnych wydaniach

Zegarki damskie Jordan Kerr na bransolecie są świetnym uzupełnieniem zarówno smart casualowej, jak i formalnej stylizacji. Panie mogą wybrać bransolety składające się z połączonych ogniw, bądź bransolety typu mesh z regulowanym zapięciem. Rozmiar koperty i tarczy jest tu idealnie dopasowany w zależności od szerokości bransolety, a sama tarcza może być dodatkowo zdobiona kryształkami, posiadać kratkowaną, czy też ozdobioną serduszkami strukturę i biżuteryjne indeksy. Również koperta może być wysadzana kamieniami, co sprawia, że zegarek Jordan Kerr prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Kolor koperty, a także indeksów bądź tarczy i indeksów współgra ze sobą, tworząc monochromatyczną całość.

Zegarki na skórzanym pasku - kwintesencja stylu

Zegarki Jordan Kerr na skórzanym pasku są właściwym wyborem do biznesowej stylizacji. Można wybrać gładką bądź garbowaną skórę. Kolory skórzanych pasków są tak różnorodne, że z łatwością można dopasować je do koloru marynarki lub butów, co jest dobrze widziane w formalnej stylizacji. Zegarek Jordan Kerr może posiadać całkowicie kontrastującą z kopertą i paskiem tarczę. Zegarki damskie Jordan Kerr posiadają kwarcowy mechanizm, a także szkło mineralne, co czyni je niezawodnymi i bardzo trwałymi dodatkami. Są wodoszczelne, co pozwala na ich bezpieczne użytkowanie w przypadku niesprzyjającej aury. Niektóre modele posiadają również fluorescencyjne podświetlenie, co pozwala korzystać z nich także w nocy.