• Kategorie
  • Parametry
  • Zegarki Męskie Gino Rossi

Co wyróżnia zegarki Gino Rossi?

Zegarki męskie Gino Rossi są eleganckim wyborem do smart casualowych i formalnych stylizacji. Będą idealnym dopełnieniem garnituru, a także bardziej swobodnego zestawu koszuli z jeansami. To włoska klasa i szyk w najlepszym wydaniu. Zegarki Gino Rossi to elegancja, którą powinien mieć każdy mężczyzna. Korona w logo firmy zobowiązuje – są to produkty naprawdę królewskie, łączące klasyczny design zegarka z modą i nowoczesnością! ...

Eleganckie modele na bransolecie lub pasku

Gino Rossi przedstawia różnorodne podejście do designu zegarków, dlatego można znaleźć zarówno klasyczne zegarki Gino Rossi z okrągłą tarczą, jak i oryginalne modele z kwadratową lub prostokątną kopertą i tarczą. Na uwagę zasługuje wyposażenie wielu zegarków w imitacje chronografów, które dodają im charakteru. Oczywiście można wybrać również zegarek Gino Rossi z aktywnym chronografem. Zegarki Gino Rossi często posiadają również datowniki, co jest szczególnie ważne dla zabieganych, którym umykają kolejne dni i trudno im się zorientować, jaki jest dzień tygodnia. Zegarki Męskie Gino Rossi to zarówno modele na eleganckiej bransolecie, jak i na pasku. Można znaleźć zarówno praktyczne bransolety typu mesh z regulowanym paskiem, jak i klasyczne składające się z kilkunastu ogniw. Zarówno zegarki na bransolecie, jak i na pasku posiadają bardzo różnorodną kolorystykę, dlatego zegarek Gino Rossi można idealnie dopasować kolorystycznie do pozostałych dodatków w eleganckiej stylizacji, czyli paska i butów, a w przypadku zegarków na bransolecie spinek do mankietów czy spinki do krawata.

Zegarki męskie Gino Rossi w iMarkt.pl!

Zegarki Gino Rossi odznaczają się wodoszczelnością. Niektóre modele posiadają wodoszczelność nawet na poziomie 5 bar, co oznacza, że można się z nimi kąpać czy brać prysznic. Zegarki Gino Rossi to doskonałej jakości kwarcowe zegarki, które posiadają mineralne szkło wysoce odporne na zarysowania. Zegarki męskie Gino Rossi posiadają ciekawą kolorystykę. Ich tarcze są dopasowane barwą do koloru paska bądź stanowią dla niego ciekawy kontrast. Można zakupić modele z fluorescencyjnym podświetleniem, które ułatwia korzystanie z zegarka również w nocy.